از صبح تا شب و از شب تا صبح . برای همین همیشه سرما می خورد .

یک روز جولیا به خانه ی بیلی رفت ولی آن جا نبود . دوید و از اهالی پرسید که او کجاست و آنها گفتند که بیلی برای یک ماه به شهر لندن رفته . خود آنها در منچستر زندگی می کردند .

خلاصه دیگه برای دو هفته تو جنگل اقامت کرد . بدن جولیا دیگر در برابر سرما برای دو هفته مقامت می کرد . ولی برای یک ماه نمی توانست . برای همین جولیا سرماخوردگی شدید گرفت و مامان و باباش نگران شدند ، برای همین سوزی برای بیلی نامه نوشت و توضیح داد و ازش درخواست کرد که اگر می توانند به خوشی خودش پایان بدهد و به پیش خواهرش بیاید .

بیلی و همه ی خانواده می دانستند که جولیا بیلی را دوست دارد . حتی مردم شهر هم می دانستند ولی می گفتند بیلی با سوزی ازدواج می کند و الکی نباید دلتو خوش کنی . شنیدن این حرف ها جولیا را می ترساند و ناراحت می کرد .

همیشه گریه اش می گرفت که چرا بیلی او را به عنوان همسرش دوست نداشت و آن را فقط به عنوان خواهر عشقش می دانست و دوستی زیبا . جولیا خیلی زیبا بود . زیبا تر از سوزی .

موهای جولیا بلوند بود و موهای سوزی مشکی .

سوزی به پدرش و جولیا به مادرش رفته بود .

چشم های جولیا آبی بود و چشم های سوزی مشکی .

هیکل سوزی تقریبا تپل بود و هیکل جولیا لاغر و خوش اندام . همه چیز جولیا بهتر از سوزی بود .

حتی خلاقیت بیشتری نسبت به سوزی داشت . اما . با این حال بیلی . او را به چشم دوستش می دانست .

بالاخره گریه های جولیا تمام شد . از بغل بیلی بیرون آمد و آرام زمزمه کرد :  ببخشید . یک لحظه دلم خواست بغلت کنم . خب حس کردم می توانم به جای سوزی یک بار هم که شده بغلت کنم . خب . میدونی که . من . دوست دارم ! » خب باید اعتراف کنم که قیافه ی بیلی بسیار خنده دار شده بود .

بعد از چند ثانیه سکوت بیلی به جولیا نگاه کرد و گفت : خب . من می دونم که دوسم داری اما خب من نمی توانم با تو ازدواج کنم . من . من کسی رو دوست دارم ! »

جولیا درحال شستن ظرف ها بود . ناگهان متوقف شد و خشکش زد . جولیا نمی دانست بیلی کس دیگری را دوست دارد . ظرف ها را گذاشت زمین و برگشت . به سمت بیلی رفت . گفت : تو . کسی به جز من رو دوس . اون . چه کسی است ؟ »

بیلی از زمین بلند شد و به سمت جولیا آمد . دست هایش را گرفت ولی جولیا دست هایش را از دست های او بیرون کشید . بعد بیلی به او گفت : خب . اون پنی هست . پنی مارگارت . دختر خیلی خوشگلیه و رفتار خیلی خوبی داره . همونی که تو دانشگاه و تو کلاس های ماست . همونی که موهای قرمز دارد و چشم هایش سیاه است . »

جولیا بغضش گرفت . سخت بود که پنی را برتر از خودش بداند . به بیلی نگاه کرد و گفت : پس . همه ی اون بغل کردن هایت و همه ی اون گرفت دست ها . همش الکی بود ؟ »

جولیا موقع گفتن این جمله ها گریه اش گرفت . دیگر نمی توانست تحمل کند . بیلی گفت : اون ها به خاطر دوستی مونه . دوست ها از این کار ها می کنن . »

جولیا اشک هایش را پاک کرد و گفت : من فکر می کردم تو تمام این مدت منو به عنوان همسرت می دونستی . البته دیگر مهم هم نیست . حتما پنی بهتر از من هست . خوش به حالش !

امیدوارم با هم خوشبخت بشین ! بهتره که وسایل هامون را جمع کنیم و بریم . باید دنبال سوزی بگردیم . » بیلی سر تکان داد و وسایلش را جمع کرد و خورجین هایشان را روی اسب هایشان گذاشت .

بعد با هم رفتند .

و این داستان ادامه دارد .

#بانوی سبز

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها